Studio nr 5, 6

Prywatna łazienka

Łóżka

Miejsc

Gwarantujemy komfortowy wypoczynek w gustownie urządzonym studiu (I piętro) które składa się z dwóch niezależnych pokoi dla 5-7 osób, łazienki i małego przedpokoju. 

  • Pokój nr 5: dla 2-3 osób, łoże małżeńskie 160×200 cm, dodatkowo można wstawić łóżeczko turystyczne
  • Pokój nr 6: dla 3-4 osób, 3 łóżka pojedyncze 90×200 cm, z czego dwa są typu hotelowego i można je połączyć w łoże małżeńskie 160×200 cm bez szczeliny. Dodatkowo można wstawić łóżeczko turystyczne lub dostawkę

Dodatkowo dostęp do wspólnej kuchni lodówki oraz jadalni. W każdym pokoju jest internet bezprzewodowy – WiFi

Udogodnienia

  • Dostęp do WiFI w każdym pokoju
  • Wspólna kuchnia, lodówka oraz jadalnia
  • W każdym pokoju TV oraz czajnik elektryczny

Cudowne miejsce i cudowni ludzie! Urządzone w nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone pokoje, kuchnia i co najważniejsze bawialnia! Idealne dla rodzin z dziećmi. Koniecznie musimy wrócić latem, aby skorzystać też z basenu i placu zabaw ♥️dziękujemy za gościnę!

Monika K.

Byliśmy tam przez 10 dni i nie było mowy o tym żeby się nudzić! Pięknie położony pensjonat, na delikatnym uboczu z wejściem na deptak. Basen i ogród idealny dla dzieci z miejscem na grilla i miejscem na posiedzenie i wypicie kawki. Apartament super wyposażony, czysty i bardzo zadbany. Pani Asia- właścicielka zawsze służy pomocą a jej polecajki umiliły nam pobyt 🙂 to na pewno nie ostatni nasz pobyt.

Joanna N.

Super apartament i miejsce do wypoczynku.. Wszystko zgodne z opisem… Najpiękniejszy szum wody który słychać za oknem…. budzi i jednocześnie kołysze do snu…Polecam jak najbardziej!

Marcelina M.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress